yükleniyor
Arama
Şahserzade Toptan Satış Sitesidir
Search Compare Wishlist Sepetim ₺0

Siparişinizi oluştururken kargoyu düşünmeyin. Kargo bedeliniz çok ekonomik hatta ücretsiz olabilir

Sürpriz kargo ücreti yok!

Siparişinizi oluştururken seçeceğiniz kargo firması ile ürününüz size kargolanır ve kargo bedeli olarak ne kadar ödeyeceğiniz siparişiniz sırasında size bildirilir.

Tüm alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz*

sahserzade.com, tüm alışverişlerinizde kargo ücretini sizin yerinize karşılıyor. Ücretsiz kargo seçeneğinden faydalanmak için ödeme sayfasından anlaşmalı kargo firmamız olan Sürat Kargo'yu seçmeniz yeterlidir.

Not: Aşağıdaki tabloda yer alan kargo ücretleri ve ücretsiz kargo limiti site genelindeki normal dönem satışlarda geçerlidir. Kampanya dönemlerinde, kargo ücretleri daha düşük hatta ücretsiz olabilmektedir. Kampanya dönemlerinde ücretsiz kargo limiti olmamaktadır. Tüm siparişler için kargo ücreti kampanya fiyatlarında beyan edildiği gibidir.

* En düşük "Bedava Kargo" limiti olan kargo firması için geçerlidir.

İşte kargo fiyat tablomuz...

KARGO TİPİ BEDAVA KARGO LİMİTİ TÜM TÜRKİYE İLLERİ

Sürat Kargo
Marmara Bölgesi ve çevresi batı iller için 1-2 gün, Orta Anadolu ve doğusundaki iller için 2-3 gün, dağıtım merkezi bulunmayan ilçeler için 3-4 güne kadar teslim


ÜCRETSİZ

Yurtiçi Kargo
Marmara Bölgesi ve çevresi batı iller için 1 gün, Orta Anadolu ve doğusundaki iller için 2 gün, dağıtım merkezi bulunmayan ilçeler için 3 güne kadar teslim

500 TL 7,90 TL

Aras Kargo
Marmara Bölgesi ve çevresi batı iller için 1 gün, Orta Anadolu ve doğusundaki iller için 2 gün, dağıtım merkezi bulunmayan ilçeler için 3 güne kadar teslim

200 TL 6,90 TL
NOT: Kapıda Nakit Ödeme için, kargo firmaları tarafından, taşıma bedelinin haricinde +10,00 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

Kargo Bedava Ürünler

Bedeli ne olursa olsun kargo ücreti ödemeyeceğiniz ürünlerimizi sitemizde ayrı bir kategoride sizlere sunmaktayız. Kargo Bedava Ürünleri sayfasından satın alacağınız tüm ürünlere hiçbir kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri kargo bedeli ödemeden satın alabilmeniz için sepetinizde bu ürünler haricinde ürün olmamalıdır. Bu ürünlerin haricinde sepetinizde normal bir ürün varsa bile, sepet toplamınız yukarıda yer alan Bedava Kargo limitinin üzerinde yer almalıdır. Aksi durumda seçtiğiniz kargo firmasına göre standart kargo bedeli ödemek durumunda kalabilirsiniz.